RSC-108


Keşif: RSC-108, ██/██/1987-1988 tarihleri arasında ortaya çıkmış bir TV şovudur. Bu TV şovunun adı "It's Your Show" (Bu Senin Şovun) şeklindedir. Bu Şov ITTV'de (OTV) yayınlanır. 90'lı yıllarda reytingi çok düşük olan bir şovdu ve oldukça normal gözüküyordu. İsmi gizlenmiş olan biri kendi arkadaşlarından birkaçının bu şovda olduğunu fark etti. Bu kişi bir barda bulunuyordu ve biraz sarhoştu. Eve gider gitmez ITTV'yi açtı ve izlemeye başladı. Bu şovda sunucunun kişinin gittiği bara gitmesi ve kendisinden dalga geçerek bahsetmesi ile hayrete düştü. Kendi özel hayatı hakkında yorum yaptı ve birkaç gün önce kovulduğu işyerinden nasıl kovulduğunu anlattı. Bu kişi sunucunun dediklerinden dolayı korkar. Bardan çıkan arkadaşı sunucuya az önce bardan çıkıp eve gittiğini söyler ve şovun geçen haftaki şakasının çok iyi olduğunu söyler. Sunucu da "Hadi o zaman evine gidip ona bir ölüm şakası yapalım!" der. Bu kişi evin camından atlar ve koşmaya başlar. Bacağını inciten kişi topallayarak da olsa bir telefon kulübesi bulur ve polise olanları ihbar eder. RSC Kurumu anormalliği fark eder ve yayın kaynağını araştırır. ITTV, 108 MHz 256 QAM bir elektromanyetik dalgadan yayınlanır. Yayın kaynağı halen bulunamamıştır.

Saklama Prosedürleri: RSC-108 muhafaza edilemez olsa da erişimi engellenebilir. RSC-108'in incelenmesi adına kurulan özel televizyon Tesis-141'de bulunur. Araştırmalar ve deneyler burada yapılmıştır. RSC-108 kısa sürede frekansını ve dalga boyunu değiştiremediği için RSC-108'in diğer televizyonlara erişimi sürekli olarak kontrol edilebilir. RSC-108 elektromanyetik dalgayı değiştirmeye başladığı anda yeni dalga ayarları girilerek diğer bütün alıcı makinelere erişim kesilir. Bu işlem arızaya uğrarsa yedek sistem devreye girer ve geçici olarak dalga kontrol edilebilir. Yedek sistem de arızalanırsa RSC-108'in eriştiği bütün alıcılar infaz edilmelidir. DTF ekipleri bu alıcıları infaz eder ve bu olaylar kamuoyundan gizlenir. Bu sistem klasik bir elektromanyetik dalga yönlendiricisi olup elektromanyetik dalgaları tespit eder. Tespit ettiği dalgaları analiz eder. Sonra da bu dalgaları soğurur.


Açıklama: RSC-108 bir elektromanyetik dalgadır. RSC-108'de bir TV şovu vardır. Bu TV şovunun adı "It's Your Show" (Bu Senin Şovun) şeklindedir. Bu Şov ITTV'de (OTV) yayınlanır. ITTV, 108 MHz 256 QAM bir elektromanyetik dalgadan yayınlanır. Yayın kaynağı halen bulunamamıştır. RSC-108, elektromanyetik dalgayı şekillendirebilir. Bu yüzden farklı frekanslarda veya dalga boylarında bulunabilir. Sadece televizyona değil radyolara, telefon hatlarına ve benzeri tüm elektromanyetik alıcılara da erişebilir. Fakat çoğu zaman sadece tek bir alıcıya bağlanır. Bu alıcı da genellikle televizyon olup 108 MHz 256 QAM'den bağlanır. Dalganın yayın kaynağı yeryüzünden gelmemektedir. RSC Kurumu uzaydaki tüm yapay uyduları kontrol etmiştir. Fakat hiçbir uyduda bu frekanstan yayın yoktur. Halen yayının kaynağı araştırılmaktadır.

RSC-108'in yayın akışı ve yayın kanalı incelenmiştir. RSC-108 tek bir TV şovunu 24 saat boyunca yayınlamaktadır. Yayın akışı bilgisinde ise genellikle 1 saat aralıklarla bazı mevcut film, dizi, film ve belgeseller yer almaktadır. Bu yayın akışı TV şovunun konusuyla alakalı gitmektedir. Mesela TV şovunda Rick adlı bir kişiye şaka yapılmaktadır. Yayın akışında "Şakalandın Rick" adlı bir yayın yer almaktadır. Aynı şekilde bir kişinin özel hayatındaki videoları gösteren bir bölümde de yayın akışında "Oynatalım Bakalım" adlı bir yayına yer verilir. RSC-108'in 26/07/20██ tarihindeki bir yayın akışı şöyledir;

 • 06:00_Bu Senin Şovun ile Çalmayan Saat - Canlı
 • 08:00_Ormana Kaçış
 • 09:30_İçimdeki Yaratıklar
 • 11:00_Grustov Patris ile Hayatta Kalma Rehberi - Canlı
 • 13:00_Ağır Hayatlar
 • 14:00_Vahşi Adana
 • 15:00_Vahşi Yolculuk: Fransa
 • 16:00_Anneni Nasıl Öldürdüm (How i killed your mother)
 • 17:00_TV'de ilk kez Adalet 3 (The Equalizer 3)
 • 19:00_Seninle Ana Haber - Canlı
 • 20:30_Çakallar Vadisi Pusu - Yeni Bölüm
 • 23:00_Ara Sokaklar - Tekrar
 • 03:00_Ricardo ile Şakalandın - Tekrar
 • 05:00_Gerçek Kabuslar – Canlı

RSC-108'in "It's Your Show" programı bu şekilde her gün değişir. Ayrıca bu şovu sunan kişi bir insandır. Fakat bu insan hiçbir kayıtta bulunmamaktadır. Böyle bir kişi dünyada bulunamamıştır. Şov bağlanılan televizyonun mekanına göre dil değiştirmektedir. Bu yüzden kişinin nereli olduğu bile bilinmemektedir. Şovda gerçekleşen bazı olayların da gerçek olmadığı belirlendi. Fakat bu olaylarda kişiler olayları kesinlikle hatırlamıyorlar. Olayı ihbar eden kişi bile olayı telefon ihbarından sonra unutmuştur. Canlı olaylarda sunucu hiçbir şekilde bulunamadı. Ayrıca olay gerçekleşirken yapılan bir DTF baskını televizyonda gözükmedi. Gerçekleşen olaylar bulunduğunda durdurulamıyor. Bulunan olayda TV şovu başka bir programa geçtiğinde olayı yaşayan kişinin hiçbir şey hatırlamadığı kanıtlandı. TV şovunun programdaki olayları durdurulamadığı anlaşılınca olayların takibi kesildi. Şu ana kadar takip edilen ve başarıya ulaşılan 5 olay mevcuttur. Kişilerin özel hayatını içermesi sebebiyle bu olaylar gizlenmiştir. RSC-108'in kanalındaki reklamlarında gerçek olduğu kanıtlandı. Bu reklamlarda aynı şekilde kişilerin özel hayatlarını ihlal etmekte ve canlı olarak yapılmaktadır. Reklamlardan elde edilen bir gelir söz konusu değildir. Sunucu dışında oynayan tüm oyuncular gerçek kişi olmakta ve canlı sergilenmektedir. Gerçekleşen tüm ölümler ve maddi hasarları RSC Kurumu üstlenmektedir. Günümüze kadar hemen hemen 1 milyon kişinin hayatı ve çevresindeki kişilerin hayatı mahvolmuştur.

RSC-108 hakkında yapılan deneyler sadece tek kanal oynatabilen ve son derede dayanıklı renkli bir televizyon, 2 kişilik koltuk ve bir aydınlatma kaynağına sahip 3 metreküplük bir odada gerçekleşmektedir. Denekler arasında çevresi en az kapsamlı kişiler seçilmektedir. Deneyler sonucu elde edilen bilgilere göre tek bir TV şovu yayınlanmaktadır. Bu şov renkli bir görüntüye sahiptir ve etrafında sol altta "It's Your Show" logosu, sol üstte ITTV logosu, sağ üstte bazen kırmızı çerçeveyle canlı yazısı veya bir ülke ve il yazısı, sağ altta program adı ve altında yeni bölüm, tekrar, TV'de ilk ya da hiçbir şey yazmaz. Bazen de altta haber başlığı yazmaktadır. Sunucu kendini "Sunucu" adıyla belirtir ve asla ismini belirtmez. TV kanalı genelde tek bir alıcıya bağlanır. Bazen de bazı televizyonlarda kısa süreliğine belirir. Genelde bu toplu televizyonlarda belirmesi kişinin televizyon karşısında uyuyakalmasıyla olmaktadır. Bazen de başka kanalların sinyal kesilmesi sonucu yayına bağlanmaktadır. ITTV açıkken izleyici sayısı olayı etkilemektedir. Kişi sayısı azaldıkça anormallik ve özel hayatı ihlal artmaktadır. 25 denek ITTV'de haber izlediğinde gündelik basit haberler ortaya çıkar. ITTV'de 3-4 denek izlediğinde cinayet ve katliam haberleri çıkmaya başlar. Az izleyici sayısında vahşet ve özel hayat ihlali meydana gelir. Ayrıca ITTV'yi izleyenler televizyonları kapattıklarında olayı unutmaktadır. Aynı olay gerçekleşen olayda da meydana gelir. RSC-108 frekansını değiştirebilmektedir. Bu nedenlerle RSC-108'in uzun süre fark edilememiştir. ITTV'yi izleyen kişiler programdaki kişileri yakından tanımaktadır. Deneylerle bu ispatlanmıştır. Programda ölen veya etkilenen herkes kamuoyundan da gizlenmiştir. Yayın akışı da izleyen kişilerin gündelik ruh haline göre hazırlanmıştır. Yayın akışı da değişmeksizin her gün yenilenir. RSC-108'in akıllı bir varlık olması ve geleceği görmesi muhtemeldir. Ve insanlığa büyük bir tehdit içermektedir. Yayın akışında rüyalara etki edildiği düşünülmektedir. Mesela yayın akışında geçen "Gerçek Kabuslar" Deneklerin uyuduğu zaman yayına geçmektedir. Denekler kabus gördüklerinde bu yayın devreye girer ve tahmin edilene göre yayın rüyayı gösterir hatta kontrol eder. RSC Kurumu yaklaşık 267 günlük yayını arşivde depolamıştır. Ve 468 Denek üzerinde deneyler yapılmıştır. Bu deneyler ve kayıtların kamuya duyurulması yasaktır. Personelin akıl sağlığı açısından TV şovunun ve sunucunun görüntüleri bu dosyada gösterilmemektedir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License