RSC-109


Keşif: Almanya'nın ██████ eyaletinde bulunan ██████ Sarayı her yıl ziyaretçilerin akınına uğramaya devam ediyor. ██/██/19██ tarihlerinde Ziyaretçilerin belirli sürelerle birer birer kaybolması ile oluşan ihbarlar ve haberler saha ajanlarının dikkatini çekti. Bu raporlar çoğunlukla bölgeye ziyarete gelen ziyaretçilerin kaybolmasıyla ilgiliydi. Kurum araştırma için temasa geçince olaya derhal müdahale ederek tarihi restorasyon yapılıyor açıklaması ile ██████ Sarayı kapatılarak araştırma altına alındı.

Saklama Prosedürleri: RSC-109 asıl formu bilinmemesi nedeniyle Kurumun tesislerinde saklanması imkansızdır. Bölgenin karantina altına alınması çok daha etkilidir ve insanların girişini engellemek için tarihi restorasyon faaliyeti adı altında bölgenin çevrelenmesine Alman hükümeti tarafından izin verilmiştir. RSC-109, Bölge-130'da bulunmaktadır. RSC-109 ile uzun süreli göz temaslarından kaçınmalıdır. Seviye 3 ve üstü personellerin görev yapmasına karar alınmıştır.

Açıklama: RSC-109 tüylü silahşör şapkası ,yüzünde beyaz bir maske , üstünde bordo renkli soytarı kıyafetine benzer kemer ile bağlanmıştır ve sol omzunda pelerinine bağlı büyük yıldız şeklinde bir broş vardır. Ellerinde siyah eldivenler bulunur, çizmeleri uzun ve siyahtır.Yapılan araştırmalarda konuşmadığı raporlarda belirtilmiştir. RSC-109'un asıl formu bilinmiyor, kıyafetlerine dokunulduğu kıyafetler yere düşüyor ve ortadan kayboluyor ██ süre sonra kıyafetlerine geri dönüyor. Kıyafetini incelemelerinde sonuç alınamadı RSC-109'u her yöntemle incelendiğinde görünmez ve tespit edilemezdir. Hiç bir şekilde ████ Kralı ██. ████ tarafından inşa ettirilen ██████ Kalesinden dışarıya çıkmadığı gözlemlenmiştir. Genelde masa başında vakit geçirdiği belirtilmiştir. Sınırsız bir şekilde iskambil kağıdı oluştura bilir, nasıl yaptığı bilinmiyor. Alınan iskambil kağıdı örneklerinde kağıtlarının boş olduğu tespit edildi. Daha sonra yapılan deneylerde, RSC-109'un karşısındaki kişiye █ süre baktığı ve elindeki boş kartı iki elinin arasına alarak hızlıca sürter o kişi erkekse Karo Papaz, Kupa Papaz, Maça Papaz, Sinek Papazdan herhangi birine dönüştürür. Karşısındaki kişi bir bayansa Karo Kızı, Kupa Kızı, Maça Kızı, Sinek Kızından her hangi birine dönüştürür. Karşısında çocuk var ise cinsiyet fark etmeksizin Joker kağıdına dönüşür. Nasıl yaptığı halen saptanamadı. RSC-109 kartları yan yana gelecek şekilde masaya koyar kartların yüzleri birbirine bakıyorsa kartlardan kahkaha sesleri geldiği (Ek Notlara bakınız) saptandı. Tesise taşınsa da alınan her türlü önlemde geri kıyafetlerini bırakıp ██████ Sarayı geri döndüğü raporlanmıştır.

[Ek Not]: Eğer bu kartlar yanındaki kartlarla yüz yüze dönükse sesli bir şekilde kahkaha atmaya başlıyorlar ve bir süre sonra eski boş haline dönüyor.

[Ek Not-1]: Joker kağıtlarında ise bu olay sesli ağlama ile başlıyor çığlıklar ile devam edip bir süre sonra eski boş haline dönüyor.

[Ek Not-2]: Kartların içine hapis olan deneklerin veya kişilere ne olduğu bilinmiyor.

[Deney Dökümanlarını Doktor Lovecraft tarafından çıkarılmıştır.]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License