RSC-110


Keşif: RSC-110 Kaliforniya'da ████ ve ████ müzesi tarafından sergilenmekteydi, test amaçlı müze müdürü ████ odasında plağı takıp çalıştırdığında ilk başta bir şey söylemese de ilk günün sonunda "%110" diye sayıkladığı fark edilmiştir. Bunun üzerine kurum ajanları devreye girmiş ve Bay ████ Tesis-223'teki akıl ve ruhsal sağlık bölümüne sevk edilmiştir. plak ise güvence altına alınmıştır.

Saklama Prosedürleri: RSC-110, Tesis-223'teki kendisine özel plak çalar ile çalıştırılmalı, bulunduğu oda seviye 2 üstü personellerin girebileceği şekilde tasarlanmalıdır Plak çalar ile plak ayrı odalarda tutulmalı aynı anda odalar açılırsa ve plak, plak çalara 10 metreden fazla yaklaştırılmamalıdır eğer yaklaştırılırsa 110-CB acil durum kanalı aktifleştirilecektir. Yaklaştıran ve buna ortak olan kişilerin cezalandırılmasına izin vardır. Plak cam bir haznede içerisi hidrojen ile dolu bir kutuda durmalıdır. Bulunduğu oda sıcaklığı ise 15°C geçmemelidir. Plak çalar için bir saklama prosedürüne ihtiyaç duyulmamıştır.

Açıklama: RSC-110 Bir tür 19██'dan kalama bir RIAA CD plağıdır, plak "1:39" uzunluğundadır ve her 2 saniyede bir bilinmeyen bir kişi tarafından "%110" sayısı tekrarlanır. Plağı dinleyen kişi ilk günde bir şey hissetmese de ikinci günde %110 rakamını sayıklama belirtileri gösterilir. 3. günde ise kişi kendini buna takmış ve her dakika bu rakamın gizemini çözme isteğine kapılmış şekilde olur 4. günde kişi su içemez, yemek yiyemez, boşaltım ve sindirim sistemi düzgün çalışmaz, akıl ve ruhsal sağlığı bozulur ve kişi ölür. Ses'de ses değişikliği yapılsa da herhangi bir değişiklik gözlenmemiştir, kişi delirmeye devam etmiştir. [Deney-110-6]

RSC-110'un 2 saniyelik, zarar vermeyecek şekilde hazırlanmış bir parçası

Döküman-Deney-110-6 Hakkındaki Röportaj

ID=00-00-99


KONU: RSC Kurumu

TÜR: Röportaj

SEVİYE: 3

Dr. Sara: Bay Micheal, size dediğim gibi plak bu şekilde işliyor.

Ajan Micheal: Yani, bana bu plağın ölümcül olduğunu söylüyorsun.

Dr. Sara: Evet, bir nevi.

Ajan Micheal: Bunun hakkında bir deney veya araştırma var mı?

Dr. Sara: Evet, Sana anlatayım

Ajan Micheal: Sizi dinliyorum.

Dr. Sara: Tarih 16/17/2014, ilk kez plağı takıp bir denek üzerinde çalıştırdık denek bir belirti göstermese de ilk günün sonunda "%110" diye sayıklamaya başladı, Tarihler 16/18/2014'ü gösterdiğinde adam "%110" diye bağırmaya başladı ve inledi. Tarihler 16/19/2014'ü gösterdiğinde ise adam akıl sağlını yitirmiş bir şekilde etrafa agresif bir duruş sergiliyordu. Tarihler 16/20/2014'ü Gösterdiğinde Adama yemek vermemize rağmen yemeği yemiyordu hatta bir gece güvenlik kamerasında kendi ██████…

Ajan Micheal: Devamını tahmin edebiliyorum, orayı geçin lütfen.

Dr. Sara: Gün sonunda yere yığılıp kaldı. Üstelik ilk dinletmemiz'den itibaren bir daha hiç plağı oynatmadık. Onu sağlık bölümüne sevk ettik.

Ajan Micheal: Anladım. Röportaj için teşekkürler bayan Sara.

[Röportaj Sonu]

NOTLAR:

Denek şu anda tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamamış ve ölmüştür. Bunun üzerine sadece Deney-110-7 yapılmış ve bir daha deney yapılmaması yüksek konsey tarafından belirtilmiştir.

-Dr. Sara

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License