RSC-113


Keşif: RSC-113 ilk ihbar edildiği tarihlerde (02/11/19██) bir kasabayı yerle bir etmiş, ve 149 sivilin hayatına mal olmuştur. Çağrının ardından Tango-1 ekibi gönderilmiştir. RSC-113 ile çatışmanın başlaması üzerinden tam 22 saat sonra RSC-113 kontrol altına alınabilmiştir. Tango-1 ve gelen destek kuvvetleri ile birlikte toplam ██ kayıp verilmiştir.

Saklama Prosedürleri: RSC-113, şu anda Tesis-153 içerisinde 19 metre uzunluğunda ve 40 metre² genişliğinde bir yeraltı hücresinde tutulmaya çalışışır. RSC-113'ün duvarları bakır ile kaplı olmak zorundadır. RSC-113'ün kaçmaması için duvarın sıcaklığı 650°C değerinde olmalıdır. Isıtıcıların bozulması, veya ani elektrik kesintisi sırasında bakır duvar perhidrol ve tuz ruhu ile ısıtılır. Hücrenin havalandırma sistemi yoktur. Hücrenin duvarları RSC-113'ün sesinin geçiremeyeceği kalınlıkta olmalı, ve duvarlar ██ █████ genişliğinde olmalıdır.

Açıklama: RSC-113'ün kafasında 2,35 x 1,42 metre büyüklüğünde balkabağı vardır. Bu balkabağı tamamen organik bir bitkiden oluşmakta ve içinde hiç bir şey bulunmamaktadır. yoğun derecede elektromanyetik enerji meydana gelmektedir.1 RSC-113'ün Bedeni tamamen bitkiden oluşmaktadır. Kilosu 5.23 ton, boyu 14 metredir. RSC-113, konuştuğu veya mırıldandığı zaman çok ses çıkarabilmektedir. Eğer RSC-113 bağırırsa yaklaşık 623 ve üstü bir dB değerinde ses şiddeti çıkarabilir ve sesi 18 kilometre uzaklıktan kolaylıkla duyulabilmektedir. RSC-113 genelde gördüğü her canlıya çok kin tavırlar sergiler ve küçükten büyüğe bulduğu (Bitkiler Hariç) her canlıyı öldürür. RSC-113, saldırmak isterken azından mor renkte (CsCl2) bir ateş üfler ve üflediği ateş yaklaşık 821°C'dir. Eğer RSC-113'ün karşılaştığı canlılar; Kedi veya Baykuş ise RSC-113 bu iki canlı türüne kesinlikle dokunmaz (Nedeni Bilinmiyor). RSC-113 bakırdan hoşlanmaz. hatta bakıra temas ettiğinde temas eden bölgede dumanlar çıkmaya başlar ve bu dumanın Azot Oksit olduğu öğrenilmiştir. RSC-113 her ne kadar organik (Bitkisel) bir varlık olsa da fotosentez yapmamaktadır ve havasız bir ortamdan da etkilenmemektedir. RSC-113 ile şu ana kadar tüm görüşmeler ve soruşturmalar başarısız olmuştur. Sebebi kullandığı dil kökeni bilinmemesinden kaynaklıdır.

RSC-113'ün Ses Kaydı

Yakın zamanlarda RSC-113'ün çeşitli büyüler yaptığı gözlemlendi. Yer betondan olduğu için kolayca toprağı hissedebilmekte ve beton zemini her akşam kazmaya çalışmaktadır. Bir gün yere paralel sabitlenmiş demir kolonu kırmayı başardı ve tüm beton zemini aşarak toprağa ulaşmayı başarmış, ve ilk yaptığı şey ise toprağı eline alıp, ağzından çıkardığı morumsu ateş ile ısıtmaya başlamıştır. Ardından RSC-113'ün eline aldığı toprak parlak morumsu bir hal alıp ana kapıya fırlatır. Titanyum kapı bu topraktan üretilmiş mor jölemsi madde ile yüzeyine yapışır ve kapı aniden erimeye başlar. ihlal - (III) gerçekleşmiş olur.
RSC-113'ün tüm ihlallerini görmek için Buraya Tıklayın.
RSC-113'ün Tüm İhlalleri;

RSC-113'ün ağzından dökülen parçalarar3 ile bazı testler yapılmıştır.

RSC.gif

RSC-113'e ait tükürük örneğini tahta parçasının üzerine konulup bekletiliyor

{$izah}

RSC.gif

RSC-113'e ait tükürük örneğini ıslak mendilin üstüne yerleştirilip bekletiliyor

{$izah}

Tepkime değerleri (Saniye cinsinden FV)

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License