RSC-114


Saklama Prosedürleri: RSC-114, Tesis-68'de doğası yüzünden bulunduğu oda tamamen demir ile kaplı olmak zorunda olması ile birlikte, ayrıca odanın birçok yerinde 1.75 SAR değerine sahip bir makine olmalıdır. Bu makine SAR değerini 7/24 saat olarak yaymak zorundadır. Eğer makinede herhangi bir arıza oluşursa RSC-114'ün odasında bulunan kapı otomatik olarak kilitlenir. RSC-114 bir ihlal girişimini başarabilirse, tesis'te bulunan DTF ekipleri 1.80 üzerinde radyasyon etkisi yaratan RWB-341 adlı silah RSC-114'e karşı kullanılarak ihlal girişimi durdurulmalıdır. RSC-114 radyasyon etkisine dayanamayıp erimeye başladığı zaman, biyolojik tehlike uzmanları RSC-114'ü alıp odasına götürmesi gerekmektedir.

RSC-114'ün her tipten ve seviyeden radyasyon sinyallerine karşı fazla tepki göstermesi nedeniyle bulunduğu odanın etrafındaki radyasyon etkisi aşırı az olması gerekmektedir, RSC-114'dan kopan parça veya sıvıların yanabilecek tüm materyallerden uzak tutulması gerekmektedir, kalan parçalar biyolojik araştırma departmanı tarafından alınarak araştırma yapılabilir.

Açıklama: RSC-114 görünüş olarak insansı bir varlığı andırır. Genel ayırtıcı özellikleri ise uzun kolları ve siyah vücudu ile herhangi bir dış organa sahip olmamasıdır. RSC-114 siyah görünüşe sahip bir sıvı-katı madde ile çevrilidir. Anomalinin bu çevrili olduğu madde aşırı yanıcı bir etki yaratmaktadır. Maddenin tam olarak ne olduğu henüz bilinemiyor.

RSC-114'ün radyasyon etkisine fazla hassas olduğu görülmüştür. Çoğunlukla radyasyon etkileri yüzünden eridiği gözlemlenmiştir ve belirli bir süre sonra ise yeniden eski formuna geri dönmektedir. Bunu nasıl yapabildiği hakkında henüz bir bilgi yok. RSC-114'ü kaplayan madde incelendiğinde maddenin yapısının balçık benzeri bir yapıdan oluştuğu öğrenilmiş, fakat madde balçık gibi davranmamaktadır.

RSC-114 genellikle saldırgan bir tavır göstermektedir, bunu bilinçli olarak yaptığı tamamen doğrulanmıştır. Fakat genel olarak kendine tehdit içeren kişilere karşı bir saldırganlık göstermektedir. (büyük ihtimal kendini savunmak için olduğu düşünülüyor) ve aynı şekilde kendini savunmak için bir şekilde alev çıkarabiliyor. Bu çıkan alevler çoğunlukla RSC-114'ün sırtından çıktığı gözlemlendi.

RSC-114 bulunduğu odada çoğunlukla duvar kenarında ayakta duvara baktığı, belirli zamanlar ise başını eğip, bazı zamanlar ise oturarak ellerini tuttuğu gözlemlenmiştir. Bu tür davranışları RSC-114 neden yaptığı bilinmemektedir.


Kaynakça

Bu kurgunun fotoğrafı Trevor Henderson tarafından yaratılmıştır. Trevor Henderson

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License