RSC-119


Keşif: ██/01/20██ yılında bilinmeyen bir nedenle ölen █████ ████ ın pantolonun da çıkan bu 100 dolar oraya gelen bir doktorun onu eline alıp incelemesiyle başladı. Dr. ███ parayı ölü kişinin eşyalarının olduğu kutuya teslim etmesine rağmen iş çıkışı evine vardığında aynı paranın cebinde olduğunu görünce durumu RSC kurumunda çalışan Dr. █████████'e haber verdi. Dr. █████████ bu konuya oldukça meraklanmıştı ve hemen incelemek istiyordu. Dr. ███ bayıltıldı ve para ile birlikte Tesis-223'e gönderildi.

Saklama Prosedürleri: 119 için yapılmış olan özel bir deri bir cüzdan da saklanılmaktadır. Cüzdanın içi her ay temizlenmeli, para robot eli ile temizlik bitene kadar alınıp bir kutuya konulmalıdır. Seviye 2 ve üstü personeller girebilir. Giren personel RSC-119'i incelemek isterse Robot Kolları ile incelemelidir. İncelemede bulunan kişi inceleme sonunda kontrol edilmelidir. Eğer üzerinden RSC-119 çıkarsa personel [SİLİNMİŞ BELGE]. Bu kim olursa olsun bu uygulanmalıdır. [Eski Belge]
Not:Artık 119 in odasının önünde yeni geliştirdiğimiz alet ile bu korkunç olay gerçekleşmeyecek. 119 ile daha rahat testler yapılabilecek, insan kaybını azaltacağız.Test sonrasında geliştirdiğimiz makine ile 119 ya dokunan bir kişi 119 den kurtulabilecek.

Açıklama: Dış görünüş olarak normal bir 100 dolara benzeyen bu anormal varlık, onunla etkileşime giren, temasa geçen bir canlıyı ölene kadar takip eder.
Kurum tarafından yapılan deneylerde RSC-119 test odasına özel cüzdanı ile getirilir. Hiç bir şekilde bir araştırmacının dokunması tavsiye edilmez. Eğer herhangi bir personel RSC-119 ile etkileşime geçerse o personel infaz edilir. Herhangi bir etkileşim sonrası geliştirilen "████████" aleti ile RSC-119'a temas eden kişi alet için yapılan odaya koyulur ve 30 saniyeliğine ██████ gazı odaya verilir.
RSC-119 herhangi bir yakılma, parçalanma ve ya yıpranma durumlarında zarar görmesine rağmen bilinmeyen bir şekilde kendisini hızlıca onarıp eski haline dönecektir. Kurumun geliştirdiği özel kameralar bile bu olayı kayıt altına alınsa bile paranın nasıl eski haline döndüğünü ağır çekimde bile gözlemlenememiş tir.
NOT: 119 in detaylı incelenmesinden sonra içinde araştırmacıların "█████" adı verdiği bir madde bulundu. Bu madde sayesinde RSC-119 kendisini hızlıca onarabiliyor. Bu madde kurumumuza güzel şeyler katacak…
-Dr.█████████


Belge-A-2

ID: 00-01-00


Görüşen: Dr. █████████
Görüşülen: ███ ████
Ek not: Görüşme odasına girdiğimden beri Bay ███ çok tedirgindi, Olacaklardan habersiz bir şekilde kendisinin deli olmadığını bana anlatmaya çalışıyordu.
Dr. █████████: İyi günler bay ███, kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?
███ ████: [Yere doğru bakar, benimle göz teması kurmaz]
Dr. █████████: Bay ███, iyi misin ?
███ ████: Size yemin ederim ki, ben deli değilim. O para beni takip ediyor resmen. Odama koysam cebimde çıkıyor, yaksam yine cebimde çıkıyor.
Dr. █████████: Bunu biliyoruz, zaten bu yüzden buradasın. Dr. █████ ile yaptığınız Röportajı hatırlıyor musun ?
███ ████: E.. Ev..
Dr. █████████: Lütfen sakinleşin.
███ ████: Hayır, hayır! sakinleşemem! [Bunu dedikten sonra kapıya doğru koşup kaçmaya başladı. Herhangi bir vur emri vermemize rağmen güvenlik tarafından vuruldu. Aslında bu bizim için bir şanstı…]

Deneyler


Denek-119-4521 Denek para ile temasa geçtikten sonra parayı bir çekmeceye koydu ve çekmeceyi kapattı. Para Denek-119-4521 in cebinde çıktı
Denek-119-1429 Denek para ile temasa geçtikten sonra parayı yaktı. Para yine deneğin cebinde çıktı.
Denek-119-9██ Denek para ile temasa geçtikten sonra parayı yuttu. Otopside Para vücudunun içinde değil yine cebinde bulundu.
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License