RSC-121


Keşif: RSC-121, İtalya'da bir kumarhane baskınında ele geçirilmiştir. Bulunduğunda Kumarhanenin bodrum katında saklanırken 8 özel harekat polisini birden öldürüp kaçma girişiminde bulunmuştur. Ardından 12 polisi de öldürdükten sonra askeri muhafızlar alarma geçmiştir. 2 Saatlik çatışmanın ardından RSC kurumu olaya el atmak için Kumarhaneyi karantina altına almıştır. Aradan geçen ██ saatin sonunda RSC-121, Kumarhane içerisinde ██ personeli öldürmüş, onca çaba sonucu etkisiz hale getirilmiştir.

Saklama Prosedürleri: RSC-121, Tesis-133'te 8 x 10 metre²lik içi su dolu kafesten bir odada tutulmaya çalışılmaktadır. Odasının dışında 2, içeride ise 4 Zeta-X askeri sırası ile nöbet tutmalıdır. Odanın etrafında 8 tane acil durum butonu bulunmalı. ve kafes duvardan 1 metre uzakta bulunmalıdır.

RSC-121'in İhlali Anlaşıldığında Tüm Havalandırma Kapakları Ve Kanalizasyon Kapıları Kitlenecektir

Açıklama: RSC-121, Bir suikast robotudur. Ağırlığı 72 Kilogram ve boyu 1.79 metredir. RSC-121, her ne kadar yarı robot sıralamasına girse de, RSC-121'in içerisindeki tek organik madde kafasının içerisindeki beyindir. Beyin için gerekli oksijen sağlanmaktadır. Ve, Beyini yaşatmak için boyunda bulundurduğu tüpler içerisindeki ne olduğu bilinmeyen kimyasallar ile tazelendiği farkına varılmış, ve kanıtlanmıştır. RSC-121, nasıl bu hale geldiğini veya neden bir suikastçı olduğu hakkında hiç bir şey söylememiştir. RSC-121'e her hangi bir soru sorulduğunda verdiği tek cevap kaç kişi öldürdüğüdür1. RSC-121 soruşturmaya alındığında genelde kendisini kapatmış gibi hareketsiz bir şekilde yere doğru bakmaktadır. Denek arkasını döner dönmez RSC-121 devreye girerek hiç ses çıkarmadan deneğe yaklaşır ve genelde en çok kullandığı öldürme şekli ile boynunu kırarak öldürür. RSC-121, Silahları profesyonel bir şekilde kullanır ve genelde RSC-121, hasar aldığında kendisini tamir etmektedir. RSC-121'in iç iskeleti bilinmeyen bir maddeden yapıldığı RSC-121'in çekilen emarı sonucu belli olmuştur.

RSC-121'in Emar Raporu:

  • Kafa: İçeride organik bir beyin vardır. ve platinyum ile kaplanmış bir bölmede bulunur. Genelde bölmenin içerisine doğru uzanmış çeşitli sıvılar bulunduran tüplülere bağlı damarlar vardır.
  • Boyun: Beyin için kimyasalları aktaran tüpler burada bulunmaktadır. (8 tüp vardır)
  • Sağ Omuz: RSC-121'in sağ omzunda gizli bir bıçak bölmesi vardır.
  • Sol Omuz: Nedeni bilinmese de emarının çekilen bu bölge boştur veya bir şey görülemeyecek kadar parazitlidir. (Parazitlerin kaynağı kalp bölgesinden gelmektedir)
  • Gövde: RSC-121'in gövdesinin dışında çelik bir kaplama vardır. Kaplamanın iç bölgesinde, gövdesinin tam orta dikme kısmında uzulumsu bir yapı vardır. Personellerin yorumlarına göre, bu uzul kullanılamaz hale gelen yada hasar görmüş kolları tamir etmek için kullanıldığı düşünülüyor.
  • Karın: Torpido
  • Sırt: Kontaktörler ve kablo tarlası vardır. Fakat kabloların duruşu insandaki omur iliği gibi toplanmış halde değil, kafadan çıktıktan sonra karmaşık bir şekilde robotun vücuduna dağılmaktadır.
  • Sağ El: Gizlenmiş bir tabanca sistemi bulunmaktadır. Silahın arka arkaya mermi gelebilmesi için şarjörün uzantısı kolundan omuzuna kadar uzamaktadır. (Cephane boşaltıldı)
  • Sol El: Ucunun genişliği 0.31 nano metre sivriliğe sahip bileğine sabitlenmiş bir bıçak vardır. (İstediği zaman çıkarabilir)
  • Sol ve Sağ Cep: Cebin başlangıcından kuadriseps bölgesinin tamamı cephane koymak için hazırlanmış bir boşluk / sistem vardır.

RSC-121 Tüm Ses Kayıtları

"912 Kişiyi Öldürdüm"

"Protokol 12 Devre Dışı Bırakıldı"

"Kişinin Tansiyon Oranı Yükselmeye Başladı. Protokol 82 Devrede. Öldür…"

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License