RSC-127


Keşif: 30/03/20██ tarihinde Türkiye'nin Düzce ilinin Gölyaka ilçesinin ██████ █████ Lisesi içerisinde bulunan bütün öğrenciler ve okul personellerinin (öğretmen, hizmetçi v.b.) o gün evlerine gitmediği ve hiçbir haber alınamadığı için öğrencilerin ve öğretmenlerin ailelerinin polise yaptığı ihbar sonrası olay yerine polis ekipleri gelmiş ancak bölgeye bölgenin etrafındaki güç alanı sebebi ile giriş yapılamamıştır. Bu olay sonrasında RSC Kurum'u olaya el atmıştır. Polislerin hepsine B sınıfı hafıza silici ilaç verilmiş, öğrencilerin ve okul personellerinin ailelerine ve arkadaşlarına öğrencilerin ve okul personellerinin hepsinin doğalgaz kaçağı oluşması ve doğalgazın patlamasıyla çıkan yangın sonucu öldüğü, cesetlerin ve okulun tamamen yandığı söylenmiştir. Bu süreçte RSC kurumu Türkiye devletiyle işbirliği içinde olmuştur. Bu olaylardan sonra bu bölge RSC-127 olarak atanmıştır.

Saklama Prosedürleri: RSC-127, taşınamaz olduğu için bulunduğu bölgede saklanmaktadır. RSC-127'nin 75m2 civarındaki ormancı, çoban kılığındaki Kurum ajanları bölgeye kimseyi almamalıdır. Eğer birisi zorla bölgeye girmeye çalışırsa B sınıfı hafıza silici ilaç ile hafızası silinmeli ve bölgeden uzaklaştırılmalıdır (ki bu olaylar nadiren olur). Eğer RSC-127'den bir veya birden fazla kişi çıkarsa yakalanmalı ve sorguya çekilmelidir (bu olay şimdiye kadar hiç olmamıştır ve olması da olasılıklar dahilinde görülmemektedir sadece bir kere olmuştur ve bu olayın bir daha olabileceği belirsizdir). Özellikle yaz ve ilkbahar dönemlerinde bölgenin yaklaşık 200m ilerisinde piknik alanlarının bulunması nedeniyle RSC-127'nin etrafındaki ses ve görüntü gizleyici projektörler her zaman aktif halde tutulmalıdır.

Açıklama: RSC-127, Türkiye'nin Düzce ilinin Gölyaka ilçesinin █████ bölgesinde oluşan zamansal bir anormallikten etkilenen ██████ █████ Lisesi'ne verilmiş bir atamadır. Bu anormallik okul ve okulun sınırları içerisinde (taş duvarlar ve çitlerin içinde) zamanın akışını öğlen vakitlerinde bir takılmaya sokmuştur (12.40-13.10 arası). Okulun duvarlarının yaklaşık 5m uzağından başlayan saydam ve yerin altında bile var olan küresel bir güç alanı vardır ve bu alandan hiçbir güç (fiziksel, elektriksel, ses dalgası, sıcaklık v.b.) geçemez. İçeriden dışarının nasıl göründüğü bilinmez ve içerideki kişiler dışarıda olanları umursamaz. Ayrıca yeraltından giriş yapma denemeleri güç alanının yer altında da var olması nedeniyle başarısız olmuştur. Güç alanına çarpan herhangi bir nesne aynı güçle geri itilmektedir.

RSC-127'nin bulunduğu coğrafyanın bir kısmı düzdür, kısa çimenlidir, bölgedeki yerleşim yok denecek kadar azdır ve genel olarak büyükbaş hayvanlar bölgenin merasında otlatılır. RSC-127'nin içerisindeki öğrencilerin hepsi birer sosyal veya sportif aktivite içerisindedir ve bu işlemler tekrar eder. Bu işlemler her zaman aynı sırayla devam etmez ve farklı farklı olaylar gerçekleşir. Yaklaşık █ aylık yapılan gözlemler sonucunda kişiler asla yorulmuyor, yaşlanmıyor, vücutlarındaki saç ve kıllar uzamıyor, terlemiyor, kilo verip almıyor, her zaman konuşacak veya yapacak yeni şeyler buluyor veya tekrarlıyorlar. Ancak hiç kimse bu zamansal anormalliğin farkında değilmiş gibi gözükmektedir.

Alanın içindeki elektronik cihazların bozulmaz ancak hiçbirinden GPS sinyali, görüntü veya veri alınamamaktadır. Eğer alandan bir şekilde bir elektronik cihaz çıkarsa cihazın bütün iç devreleri ve varsa hafıza kartı cihaz kullanılamaz hale gelene kadar yanar ama herhangi bir şekilde cihazın pilinde patlama oluşmaz ve bu yanmalar telefonun dış kısmına yansımaz. Kişiler, yiyecek ihtiyaçlarını okul kantininden ve yemekhanesinden, tuvalet ihtiyaçlarını okul tuvaletlerinden gidermektedirler. Ancak bu ihtiyaçların giderilmesi vücutta hiçbir değişikliğe yol açmamaktadır. Kişilerin kullandıkları kaynaklar hiçbir şekilde tükenmemekte ve kendi içinde bir şekilde yenilenmektedir. Bu yenilenme olaylarının zamansal anormallikten oluştuğu düşünülmektedir.

Mevsimlerin değişiminden RSC-127 etkilenmemektedir. Zamansal anormalliğin başladığı Mart ayının 30. günündeki hava şartları sürekli olarak aynı kalmaktadır.

Ek Bilgi-01: 12/06/2019 tarihinde RSC-127'nin içerisinde bulunan ███ ███ █████ isimli öğrenci (RSC-127-01 olarak bahsedilecektir) kendisi dahil 12 öğrenci ile voleybol oynarken topu yanlışlıkla saha dışına atmış ve almaya gitmiştir. Bu olayın sonrasında RSC-127-01, RSC-127'nin etki alanından çıkmış ve bilincine kavuşup diğerlerinin yanına gitmeye çalışmış ancak güç alanından geçememiştir. Bu olaydan yaklaşık 8 dakika sonra ajan ████ ██████ tarafından şaşırmış ve kafası karışmış halde bulunmuş ve bayıltılıp en yakın Tesis'e sorgu için getirilmiştir. Voleybol oynayanlar ise RSC-127-01 RSC-127'nin etki alanından çıktıktan sonra önemsememiş ve aniden okulun içinden dışarı atılan başka bir voleybol topuyla oyun oynamaya devam etmişlerdir. RSC-127-01'in üstünde ███████ marka bozuk bir cep telefonu, ev anahtarı, 5 Türk lirası bulundu. Cep telefonu güç alanından çıkınca bozulmuş durumdaydı.

ID: 00-00-80

Konuşma Kaydı
Dr. █████: Evet, RSC-127-01, olanları hatırlıyor musun?
RSC-127-01: (Odanın ucuna olan dalgın bakışlarını doktorun sesini duymasıyla bırakıp irkilerek doktora döner) Ha? Pardon, bana mı dedin?
Dr. █████: Evet, seninle konuşuyordum. Olanları hatırlıyor musun?
RSC-127-01: Açıkçası… daha bir saat öncesini bile hatırlamıyorum.
Dr. █████: Adını hatırlıyor musun?
RSC-127-01: Hayır.
Dr. █████: Okulunda ne oldu? Hiç mi hatırladığın bir şey yok?
RSC-127-01: Bakın, hatırladığım tek şey adamınızın beni tutup buraya getirmesi ve bu kadar! Bitti! Ondan öncesine dair en ufak hatıram yok. Geçmişimi bile hatırlamıyorum!
Dr. █████: Anlıyorum, bu kadarı yeterli, işbirliğin için teşekkürler. Gardiyanlar seni yeni evine götürecek
RSC-127-01: Aman ne güzel, umarım rahat bir yerdir.
Kayıt Biter

RSC-127-01, şu anda Bölge-136'da bir yaşam hücresinde tutulmaktadır ve hafızası geri getirilmeye çalışılmaktadır. Şimdiye kadar hiçbir şey hatırlayamamıştır. RSC-127'nin zamansal anormalliğinden kurtulanların hafızası tamamen siliniyor ve elektronik cihazlar da bozuluyor gibi gözüküyor. Başka bir kişi RSC-127'nin alanından çıkmayı başarırsa bu düşünce kontrol edilecektir.
-Dr. █████

Ek Bilgi-02: RSC-127-01'in, RSC-127'nin alanından çıktıktan sonra yapılan gözlemlerde alanın içinde bulunan diğer kişilerin, RSC-127-01 hiç var olmamış gibi davrandıkları ve RSC-127'nin içinde oluşan olayların bir miktar değiştiği görülmüştür.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License