RSC-129


Saklama Prosedürleri: RSC-129'in muhafaza odası 2 haftada sorumlu 4.seviye personel emri ile bir kez temizlenmek zorundadır, personelin temizlik için tuttuğu denekler odaya girip RSC-129'un bıraktığı sıvıyı temizlemek zorundadır. RSC-129'un hassas etki alanından dolayı deneklerin kıyafetlerinde siyah filtre olmak zorundadır bu RSC-129'un ihlalini engellemek için gereken bir önlemdir. RSC-129'un her hangi bir sıvısı muhafaza odası dışında ortaya çıkarsa personelin acilen görevli birimlere durumu bildirmek zorundadır. Her hangi bir RSC-129 ihlali sırasında görevli birimler özel sıvı maddeler ile RSC-129 def etmek zorundadır ve bu işlem RSC-129 tamamen muhafaza odası dışında bir etkeni kalmadığı sürece devam etmek zorundadır.

Açıklama: RSC-129 mürekkep maddelerden oluşan sıvı bir varlıktır. RSC-129'in davranışları ve sergilediği haraketlerin RSC-129'un bir zeka sahibi olduğu göstermektedir bu da RSC-129'un yaşadığınında göstergesidir.
RSC-129'un genel olarak haraketleri sınırsızdır bıraktığı sıvı miktarı rastgele orantısız olmasına rağmen bu sıvıyı kendi başına ürettiği gözlemlenmektedir.

RSC-129'un haraketlerine bakıldığı zaman genel olarak orantısız ve bilinmeyen bir dilde yazılar yazdığı gözlemlenmiştir bu dilin kaynağı şu ana kadar bulunmuş veya çevirilmiş değildir. RSC-129'un bir şekilde kişilerle temasa geçtiği düşünülmesine rağmen bunun hakkında olumlu bir sonuç alınamadı. RSC-129'un kişilere karşı beslediği saldırgan tavırlar RSC-129'un kapsama sürecini her ne kadar zorlasada gereken prosedürler şu an rahat bir şekilde uygulanmaya devam etmektedir.

RSC-129'u göz kontağı ile temasa giren bir kişi halsizlik ve baş dönmesi hissedicektir bundan sonra ki süreçte eğer ki RSC-129 kişi ile fiziksel temasa girerse, kişi haraket edemicek ve RSC-129 tarafından vücudu salgıladığı sıvı ile sarılacak ve kişinin vücudu erimeye başlıcaktır. RSC-129'un bu etkisi göz bulundurularak salgıladığı sıvının organik maddeleri eritebildiği gözlemlenmiştir.

Ek-Bilgi#1: RSC-129'un ihlalleri sırasında gözlemlenen kadarı ile RSC-129 bir şekilde etrafta olan yazıları silebiliyor ve yada bu yazıları kullanarak belirli ingilizce cümleler oluşturabiliyor, bu cümleler genel olarak bozuk olsada belirli düzeltmeler yapılarak tamamlanmış halleri aşağıda mevcuttur.

5 Mayıs 20██ tarihinde RSC-129'un ufak ihlali sonucu oluşan yazılar:

John bunu istemiyor.

John'a yardım edin.

John çok kararsız.

John üzgün.

6 aralık 20██ tarihinde RSC-129'un yazdığı diğer yazılar:

John nerde ?

John olmadan eğlence olmaz.

John'a ihtiyacımız var.

Ek-Bilgi#2: RSC-129'un genel olarak tanımladığı ve örnek verdiği kişiye dair her hangi bulgu bulunamadı RSC-129'un neden halen bu tür kelimeleri John dediği kişiye bağlaştırdığı bilinmemektedir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License