RSC-132


Saklama Prosedürleri: RSC-132'in örnekleri Tesis-044'te saklanmaktadır. Bulunan örnekler, ogg, mp4 ve benzeri video oynatma programları sayesinde tutulur. Sorumlu personelin RSC-132 dosyalarını izinsiz açması ve aynı şekilde dosyanın bulunduğu bilgisayar sisteminin herhangi bir İnternet ağına girmesi tamamen yasaktır. (Açıklamayı okuyunuz)

RSC-132'nin diğer örneklerinin engellenmesi için görev verilen Epsilon-30 (NET_TIME) her türlü çalışmak ve aktif olmak zorundadır. Gereken prosedürler içinde RSC-132'nin girebildiği tüm siteler ve internet ağları durdurulmalı, eğer RSC-132 amacını başarabilirse etkilenen kişiler üzerinde kurum öncelikli tedaviler vermek zorundadır. Bu tedavilerde daha çok psikolojik yönden uygulanır.

RSC-132'nin çıkış noktasını bulmak ve izole etmek için Epsilon-30'un görev önceliği olarak kabul edilir. Aynı şekilde RSC-132'nin verebileceği hasar ve zararlar kurum tarafından karşılanır.

Açıklama: RSC-132, internet üzerinde bulunan anormal bir fenomendir. İlk ortaya çıkış zamanı 2006 senesine dayanan ünlü bir video izleme sitesi olan "YouTube" üzerinden ortaya çıkmıştır. Video kurum tarafından alınarak "YouTube" adlı siteden kaldırılmıştır. RSC-132'nin konusu bir talkshow'dur. Çeşitli anormal kişilerin konuk olduğu bu talkshow, şovu izlemekte olan izleyiciler genellikle anormal durumlara karşı samimi tepkiler göstermektedir. Bölümleri genellikle 20 ila 29 dakika sürer, Bugüne kadarda hiçbir bölüm sonu bilgilendirmesi görülmemiştir.

RSC-132-1, şovu sunan (Büyük ihtimal 1.80 boylarında) bir erkektir, şık bir resmi kıyafet giymekle birlikte kafasında 80'lerden kalma bir televizyon takmaktadır. RSC-132-1 genel olarak samimi ve sürekli konuşan biri olduğu gözlemlenmiştir. Bunun dışında diğer bilinen yetenekleri ve özellikleri için Olay raporu-2'ye bkz. Sonrası gerçekleşti. RSC-132-1, 4.Duvarı yıkabilir ve videolar arası rahatça hareket edebilir, RSC-132-1'nin genel olarak tüm yetenek ve özellikleri bilinmediği için gerekli tedbirler sorumlu personel tarafından sağlanmaktadır ve hazırlanmaktadır.

Bazı RSC-132'nin şovuna konuk olmuş kişiler aşağıda verilmektedir. (Not: Kişiler hakkında resmi kayıt bulunamadı.)

Bölüm: 12

Kişiler: RSC-132-1 ve Sezar Mussolini

Açıklama: Bölüme gelen konuk Roma İmparatoru Sezar ve Faşist İtalyan lideri Mussolini karışımı gibi durmaktadır. Bölüm genel olarak başka anormal faaliyet içermez, fakat videonun 12.Dakikasından sonra RSC-132 kellik hakkında bir mizah yapar ve bundan sonra şov bitene kadar izleyiciler gülmektedir. Konuk ise bu durumdan rahatsız değildir.

Bölüm: 18

Kişiler: RSC-132-1 ve [VERİ KAYBOLDU]

Açıklama: Bölüme gelen konuk bir isim belirtmeyen normal bir kafkas erkek gibi durmaktadır, fakat konuğun herhangi bir kol uzvu yoktur ve her zaman asık bir yüz ifadesi ile gezmektedir. RSC-132 genel olarak konuğa hayatı hakkında sorular sormaktadır ve bunları sorarken gayet samimi bir durumdadır. 20 dakikalık bir sohbet sonrası şov biter ve RSC-132 "İyi Geceler millet" diyerek şovu bitirir.

Bölüm: 23

Kişiler: RSC-132-1 ve Bayan Miranda

Açıklama: Bölüme gelen konuk "Bayan Miranda" olarak kendisini tanıtır. RSC-132 ile konuk uzun süre cinsel fetiş ve terörizmin yararları hakkında sohbetler ederler. Bu sohbetler 18-19 dakika daha devam ettikten sonra konuk ayağa kalkarak, cebinden silah çıkarır ve büyük ihtimal önde oturan 2-3 izleyiciyi vurur. Olay sonrası izleyici ve RSC-132-1 tepki vermez ve gülüşmeye başlarlar ardından RSC-132-1 "İyi Geceler millet" diyerek şovu bitirir.

Bölüm: ██

Kişiler: RSC-132-1 ve Denek-████

Açıklama: Bölüme gelen konuk RSC-132-1 testine giren Denektir, bu olayın nasıl olduğu hakkında herhangi bir bilgi yok. RSC-132-1 konuğa genel olarak "RSC Kurumunun" varlığı hakkında bir tartışma yapmaktadır. sohbetler ise aşağıda verilmiştir:

RSC-132-1:Söyle bakalım bay ████, RSC kurumu sanırsam beni bayadır seviyor, bu yüzdende beni saklamak zorundalar değil mi ?

Denek-████: Neyden bahsettiğinizi bilmiyorum..?

RSC-132-1:Beni özgür bırakmalarını istiyorum. (kameraya bakarak) Eğer özgür olmazsam elbet hepiniz ile bir gün sohbet edeceğim.

Bundan sonra ise video tamamen durur ve kapanır. RSC Kurumu yetkilileri olay üzerinde geniş çaplı bir tedbirler hazırlarlar ve RSC-132'nin nesne sınıfı lambda'ya çıkar.

RSC-132-1'in belirlenen yeni yetenekleri Dr. ████'nin Olay Raporu-2 yazısında yer almaktadır.

Genel olarak söylemek gerekirse belirlenen keşifler, RSC-132'nin kendisini izleyen insanları bir şekilde kaçırdığını göstermektedir. Bu işlemi fark etmemiz fazla uzun zaman almadı, bunu hemen fark ettik çünkü RSC-132'yi izlemek için hazırlanan denekler ilerleyen günlerde ortadan kayboldu ve sonraki RSC-132 bölümlerini açtığımızda Denek-████'nin bu şovda konuk olduğunu gördük. Demek isterim ki RSC-132'nin şovları izlendiği zaman izleyiciler RSC-132 tarafından kaçırılmaktadır ve bunu nasıl yapabildiği hakkında herhangi bir bilgimiz yok. Fakat bu RSC-132'nin toplumdan veya da önemli bir personeli kaçırması muhtemeldir.

-Dr. ████

RSC-132'nin yayın yapıldığı mekan ile konuk olan kişiler üzerinde halen araştırmalar ve analizler devam ediyor, şu ana kadar kurum bir sonuç alamadı.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License