RSC-140


medium.jpg

RSC-140'ın Deneklerinden Bir Tanesi

{$izah}

Keşif: 12/11/████ tarihinde Adriyatik Denizi'nin kıyılarında bir grup kampçının kaybolmasın ardından gönderilen kurum personelleri tarafından keşfedilmiştir. Personeller, RSC-140 kampçıların bedenleri üzerinde yaptığı "deneylere" tanık olmuşlardır. RSC-140 elindeki küreyi kullanarak bir ████ ile ölü bir kampçının bedenini kaynaştırdığını gören ████████ ekibi tam donanımlı askerler ile RSC-140'ı zorla ele geçirdi.

Saklama Prosedürleri: RSC-140, Tesis-68'de odasına girmek tüm personellere kesin olarak yasaklanmıştır. RSC-140'ın odasının tüm duvarları 50 santim kalınlığında ses geçirmez saydam bir camdan yapılmıştır. RSC-140'ın odası hem kameralar ile hem de canlı olarak 7/24 izlenmek zorundadır. RSC-140'ın odasına hiçbir silah sokmak yasaklanmıştır. Bu kuralı ihlal eden personeller en ağır şekilde cezalandırılacaktır. Olası bir ihlali önlemek adına RSC-140'ın kapısı ████████ ile güçlendirilmiştir.
RSC-140'ın saldırgan hareketler sergilediği gözlenirse derhal Dr. Wickeline'e haber verilmelidir.
Bir tahlil veya kaçış denemesi durumunda RSC-140'ın bulunduğu odaya sakinleştirici gaz sıkılmalı ve nesne etkisiz hale getirilmeden odaya girilmemelidir. RSC-140'ı taşımak için öncelikle sağ kolu sedyenin altına bağlanmalı, sol kolu ise boğazının üstüne konulmalıdır.

Açıklama: RSC-140 26-27 yaşlarında olduğu tahmin edilen beyaz uzun saçlara sahip yeşil gözlü bir kadındır. RSC-140'ın yüzü veri tabanındaki hiçbir yüzle eşleşmemektedir. Bu nedenle gerçek kimliği tespit edilememiştir. RSC-140 boyu 1.87 santimetre, ağırlığı ise 67 kilogramdır sağ elinin olması gerektiği yerde tamamen insan gözlerinden yapılmış bir küre, sol elinin olması gerektiği yerde ise bir ████ bulunmaktadır. RSC-140'ın üzerinde beyaz bir elbise, boynunda ise insan gözlerinden yapılma bir kolye bulunmaktadır, ancak güvenlik amacı ile bu aksesuarlar denek gömleği ile değiştirildi. RSC-140'nın sağ kolu AD-3'ün emri üzerine kesilmiştir ancak kesimden yaklaşık 20 saniye sonra RSC-140'ın kolu hareketlenerek tekrardan yeni bir kol oluşmuştur, Kurum yönetimi emri ile personel bu deneyi ██ kez tekrarlamasına rağmen başarılı olamamıştır.

RSC-140 ██/██/████ tarihindeki ihlalinden yaklaşık 4 gün sonra (Ek belgeye bakınız) yarattığı
iki ████ (RSC-140-1 ile RSC-140-2) hareketlenmeye başlamış ve Tesis-051'den firar etmişlerdir ancak kurum çok geçmeden iki ████'i yakalamıştır. RSC-140-1 ile RSC-140-2 farklı eşyalar ile kaynaşmış
insan cesetleridir. RSC-140-1 tamamen kaynaşmış insan bedenlerinden oluşmuş gözlerinin yerinde insan parmakları bulunan 60 santimetre boyunda insanımsı bir yaratıktır. RSC-140-2 ise insan kafasına sahip gözleri yerine iki tane insan dili bulunan köpek bedenine sahip bir yaratıktır.

EK BELGE
ID: 00-00-83


██/██/████ tarihinde RSC-140, personellerin dikkatsizliği yüzünden Tesis-051'den kaçtı.
Buna neden olan personeller kurum tarafından cezalandırıldı.

RSC-140 firarı sırasında pek çok personelin yaralanmasına ve iki personelin kaybolmasına neden oldu. Kuruluş Dr. Wickeline önderliğinde bir arama ekibi oluşturdu.

Dr. Wickeline tarafından oluşturulan 12 Zeta-X askerinin bulunduğu bir tabur ████'de arama çalışmalarını genişletti.

Arama ekibi iki personelin başka canlılar ile kaynaşmış bedenlerini duvara asılı bir halde ████'de buldu.

Bedenlerin bulunmasından yaklaşık 2 saat sonra RSC-140 daha fazla insan kaçırmaya hazırlanırken yakalandı

RSC-140 kaçma teşebbüsünde bulunurken 8 Zeta-X askerini ciddi bir şekilde yaraladı.

Kuruluş bu olayın bir daha asla tekrarlanmaması için sert şekilde önlemler alarak kaçışında etkili olan tüm personelleri infaz ettirdi.

Dr. Wickeline'in talebi üzerine kuruluş, RSC-140 ve denekleri üzerinde yapılması planlanan tüm deneyleri ve projeleri iptal etti.
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License