RSC-149


Saklama Prosedürü: RSC-149, Tesis-223'te ses geçirmez bir odada saklanmalıdır. RSC-149'un tuşlarına olan her temas cansız bir nesneyle yapılmalıdır. Ayda 2 kez temizlenmelidir. Tuşlarının temizliği robot bir kol aracılığıyla yapılabilir. Saklanması kolay ve hareketsiz bir RSC olduğu için bu kadar saklama prosedürü yeterlidir.

Açıklama: RSC-149, ██████ marka akustik bir piyanodur. 8 oktava sahiptir. 97 tuşludur. Görünüşünde herhangi bir anormallik yoktur.

Herhangi bir canlı, parmaklarını tuşlara koyduğu anda RSC-149'un kapağı şiddetli bir şekilde kapanır. Kapağın kapanırken ki hızı tam olarak ölçülemiyor, ancak büyük hızlara ulaşabildiği tahmin ediliyor ki bu hız, kişinin parmaklarını koparacak hıza ve güce sahip. RSC-149'un kapağı, kişinin parmakları elden ayrılana kadar tekrar açılmaz. Eğer ilk kapanış kişinin parmaklarını koparmazsa, kapak tekrar açılıp kapanmaya devam eder. Cansız herhangi bir nesneyle tuşlara basılınca RSC-149 normal bir piyano gibi işler.

RSC-149'a doğru konuşup bir şarkı istemek, onun kendi kendine istenilen şarkıyı çalmasını sağlar. Şarkı isterken gayet rahat ve kibar bir ses tonu kullanılmalıdır. Aksi takdirde şarkı çalmayabilir. İstek belirtilirken her zaman "Lütfen" denmelidir. RSC-149, 13 saniye içinde istenilen şarkıyı çalmaya başlar. Eğer bir şarkı çalınırken başka bir şarkı istenilirse, yaklaşık 13 saniye sonra sıradaki şarkıyı çalmaya başlar.

Not 1: RSC-149'un keşfinde tuşların üzerinde bir not bulundu. Notta el yazısıyla "UĞURSUZ ŞEY UĞURSUZ ŞEY UĞURSUZ ŞEY UĞURSUZ ŞEY BUNUN OLACAĞINI BİLİYORDUM LANET OLSUN UĞURSUZ ŞEY UĞURSUZ ŞEY UĞURSUZ ŞEY" yazılmıştı. Notun diğer tarafında ise "BAY ██████'YA GÜVENMEYECEKTİM BUNUN OLACAĞINI BİLİYORDUM UĞURSUZ ŞEY" yazıyordu. Notta bahsedilen Bay ██████'nın kim olduğu araştırılıyor.

Not 2: İstenilen şarkılar bilinçsel-tehlike içerebilir. İstenilen şarkılar dikkatle seçilmeli ve deney için her zaman Dr. Jin'den izin alınmalıdır. Şarkıların sonraki deneyler veya analiz için kayıt altına alınması düşünülüyor.

RSC-149 Deney Veritabanı

Dr. Jin'den Not: ██/██/20██ itibariyle bütün deneyler, aşağıdaki örnekteki gibi, buraya kayıt edilecektir. Notlar, deneyi yapan doktor tarafından yazılacaktır. Not yazılması zorunlu değildir.

İstek:
Deneyi Yapan:
Sonuç:
Not:


İstek: "Nikolay Rimski-Korsakov - Flight of the Bumblebee", 5x hızda, 2 saat döngüde
Deneyi Yapan: Dr. Burdar
Sonuç: RSC-149 gayet normal bir şekilde şarkıyı çaldı. Şarkı kayıt altına alındı ve incelendi. Yavaşlatıldığında asıl şarkı duyulabiliyordu ve aralıksız bir şekilde 2 saat boyunca şarkı çalınmıştı.
Not: Bu deney RSC-149'un sınırlarını test etmek içindi. Bu tür basit ama etkili deneyler önemli.


İstek: "Toby Fox - Megalovania", 50 saat döngüde
Deneyi Yapan: Dr. Sannes
Sonuç: RSC-149 50 saat boyunca Megalovania'yı çaldı. Daha fazla bilgi yok.
Not: Gene RSC-149'un sınırlarını test etmek için yapılan bir deneydi. Görevliler 50 saat boyunca Megalovania dinlemekten sıkılsa da bence önemli bir bilgi elde ettik. Sınırlarını daha da zorlamalıyız.


İstek: "Eiffel 65 - Blue", sonsuza kadar
Deneyi Yapan: Dr. Burdar
Sonuç: Görevliler 79. saatten sonra saklama sahasına girip başka bir şarkı istediler. İstenilen diğer şarkı çalmaya başladı. Deney iptal edilmiş oldu.
Not: Görevlilerin buna dayanamayacağını biliyordum. Bir dahaki sefere daha güzel bir şarkı bulacağım.
Not: RSC-149'un ne kadar uzun çalabileceği artık test edilmeyecektir. Bir daha yapmayın ve daha etkili deneylere yönelin.


İstek: "JAM Project - THE HERO !!", gaza getiren şekilde
Deneyi Yapan: Dr. Amatias
Sonuç: Yaklaşık 10. saniyede Dr. Amatias "ONE PUNCH" diye bağırarak yanındaki görevliye yumruk attı. Görevli duvara savruldu ve öldü. Deney iptal edildi.
Not: Bundan önce yapılan deneylerin hepsinde görevliler çalınan müziği duyabiliyordu. Bundan sonra önlemimizi almalıyız.
Not: Bundan sonra yapılan deneylerde RSC-149 ve görevliler arasına ses geçirmez bir duvar konuldu. Duvar gerektiği zamanlarda açılıp kapatılabiliyor.


İstek: "Foster the People - Pumped up Kicks", gaza getiren şekilde
Deneyi Yapan: Dr. Nodrog
Sonuç: Görevliler şarkıyı duyabiliyordu. Yaklaşık bir dakika sonra bir görevli elini silahına doğru götürmeye başladı. Görevli etkisiz hale getirildi ve deney iptal edildi.
Not: Bunun nereye gideceğini biliyordum.


İstek: "Kana-Boon - Silhouette", gaza getiren şekilde
Deneyi Yapan: Dr. Nigachu
Sonuç: O gün 1 Nisan'dı ve Dr. Nigachu "şaka" amaçlı RSC-149'u tesis içi hoparlöre bağladı. Tesis içindeki herkes kollarını arkaya atarak rastgele yönlere koşmaya başladı. Şarkıyı duyamayan personeller etkilenmedi. Şarkı bitince Dr. Nigachu'nun yetkisi düşürüldü. Havalandırmadan geceleri "Sasuke" diye sesler gelmesi üzerine havalandırmalara bakıldı. 4 personel çıkartıldı. Yaralı yok.


İstek: "Ölmeden önce duyulan son şey"
Deneyi Yapan: Dr. Amigo
Sonuç: Ses geçirmez duvar aktifti ve içeri bir denek gönderildi. Denek yaklaşık 3.5 dakika sonra yere yıkıldı. Piyanonun tuşlarının hareketi kesilince içeri girilip denek çıkartıldı. Deneğin ölüm nedeni bilinmiyor. Tuşların hareketinden bir şarkı oluşturulmaya çalışılıyor.
Not: Tuşların hareketinden çalınan şarkıyı yazıya dökmeyi başardık. Normal bir piyano tarafından çalındı, ancak aynı etkiyi göstermedi. Tuşların hareketlerinin olduğu kaydı tekrar izledik. Ve tuşların çok hızlı bir şekilde çalındığını gördük. O ki, bir insan tarafından çalınamayacak kadar hızlı. Bir bilgisayar tarafından çalınıp çalınamayacağını göreceğiz.


İstek: "Dr. Krahon'un en sevdiği şarkı"
Deneyi Yapan: Dr. Krahon, Dr. Jurathon
Sonuç: Görevliler şarkıyı duyabiliyordu. "Guns N' Roses - Patience" çalmaya başladı. Bir bilinçsel-tehlike yoktu.
Not: Evet. En sevdiğim şarkı. Doğru bildi. Daha ilginç şeyler denemeliyiz bence.


İstek: "SSCB'nin milli marşı"
Deneyi Yapan: Dr. Nogyen
Sonuç: Görevliler şarkıyı duyabiliyordu. Şarkı çalmaya başladığından itibaren Dr. Nogyen saygı duruşuna geçti ve şarkı boyunca öyle kaldı. Kasıtlı mı yapıldı bilinmiyor.
Not: Benim değil, bizim deneyimiz yoldaş.


İstek: "Fortnite varsayılan dans müziği", en etkili şekilde
Deneyi Yapan: Dr. Nigachu
Sonuç: Gene 1 Nisan'dı. RSC-149'un önünde nöbet tutan güvenlikler vardı, ancak Dr. Nigachu ne pahasına olursa olsun gireceğini söyledi ve saklama sahasına saldırdı. Başarılı oldu ve RSC-149'u tesis içi hoparlöre gene bağladı. Tesis içindeki herkes aynı anda Fortnite dansı yapmaya başladı. Dr. Nigachu infaz edildi.
Not: Pişman değilim, kesinlikle destansıydı. (Son sözleriydi)


İstek: "Frederic Chopin - Nocturne C Sharp", tersten
Deneyi Yapan: Dr. Kutten
Sonuç: Şarkı kayıt altına alındı. Tersten dinlendiğinde şarkının başarılı bir şekilde çalınmış olduğunu gösterdi.


İstek:
Deneyi Yapan:
Sonuç:
Not:


Dr. Jin'den Not: RSC-149 üstünde deneyler hala yapılıyor. Bu liste belirli zaman aralıklarıyla güncellenecektir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License