RSC-1952-J
Rak%C4%B1_dedeKırmızı_Seviye

Anomali Türü: İnsansı Anomali

Keşif: 25/0█/2015

Saklama prosedürleri: 'RSC-1952-J herhangi bir şekilde muhafaza edilemez. Şu zamana kadar yapılan operasyonlarda yakalanamamıştır. RSC-1952-J kendisinin iyi hissetmesi için yapılan bir odada tutulmaktadır. Odaya giriş her zaman kapalıdır. Herhangi bir deney yada odaya giriş teklifi yöneticiler tarafından değerlendirilir.

Açıklama: RSC-1952-J ya da İnternet ortamında kullandığı isim olan "Gazi Dede" hakkında bilinen bir bir çok anormal özelliği vardır. İlk duyulduğu zaman İnternet kültürünün biri parçası olan RSC-1952-J Twitter, Facebook, YouTube ve özellikle Discord adındaki uygulamalarda insanlarla komik diyaloglar kurması ile başladı. RSC-1952-J konuştuğu kişilerle iyi bir ilişki kurması kendisinin iyi birisi olarak gösterdi. Twitter, Facebook ve YouTube gibi ortamlarla ilişkisini kestikten sonra Discord a yöneldi. Girdiği Discord serverlerinde insanlarla iyi ilişki kurmasına rağmen çıkan kavgalar sonrası RSC-1952-J'nin kavga ettiği kişilerin öldüğü görüldü.

RSC-1952-J'nin kavga ettiği tüm insanların ölmesi sonrası konuşmalar incelendiğinde kişilerin ölme nedeni RSC-1952-J tarafından önceden söylenmiş, olay yerinde ise RSC-1952-J hakkında hiç bir şey bulunamamıştır.

RSC-1952-J sesli sohbetlerde Şakşuka söyleyerek bir sürü insanın öldürmesi, "Kabeye gidecem" diye topladığı paralarla Edirne Belediyesinin Pavyonuna gittiği, kaçak rakı yapıp parayı bulması, RSC kurumundaki bir çok Hristiyan çalışanı Müslüman yapması gibi bir sürü olay vardır, bununla beraber Doların düşeceğini söylediği günlerde Dolar Kurunun düştüğü, kendisinin sözünden vazgeçmesi sonrası Dolar Kurunun yine yükselmesi gözlemlenmiştir.

RSC-1952-J'nin muhafaza edilmesi sonrası istekleri.

  • Kodlamacı ██████ tarafından kodlanmış 7/24 Türkü çalan bir radyo [Kabul Edildi]
  • Kendisi ile sohbet edecek, güreş tutabilen, küfür edebilen ve okey oynayabilen ██████ tarafından kodlanmış Robot. [Kabul Edildi]
  • Geceleri özel servis olarak ikram edilecek Kırklareli Rakısı ve balık. [Kabul Edildi]
  • 7 rulo tuvalet kağıdı. [Kabul Edildi]
  • Organik hoşaf (sayısı belirtilmemiştir.) [Kabul Edildi]
  • Haftada 3 kez olamak üzere Kebab, Ayran ve Döner Ayran. [Kabul Edildi]
  • Her gün bir küçük şişe zemzem. [Kabul Edilmedi]
  • Rahmetli eşi Neliha. [NET BİR KARAR YOK]

RSC-1952-J ile Dr.████████ arasında yapılan röportaj.

Gazi Dede ve Dr.████████ ile yapılan görüşmenin kaydı.


RSC-1952-j tarafından öldürdüğü düşünülen insanların Discord konuşmaları

Dedess2

Başka birisi ile olan konuşması.

Dedess1

RSC-1952-J ile ölen bir kişinin konuşması.

Dedess3.png

RSC-1952-J ile ölen birisi ile bir diğer konuşması.

Dedess4

Bir başka ss…

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License