RSC-197


Saklama Prosedürleri: RSC-197, Tesis-133'te yaklaşık -40C° derece ile -20C° derece arasında hava sızdırmaz bir güvenlik kilidi olan tüpte saklanmalıdır. Eğer -5'in üstünde bir sıcaklıkla karşılaşırsa anında gaza dönüşebilir. RSC-197 eğer kullanılacaksa bütün personelin koruyucu kıyafet giyerek dolaşması zorunludur. RSC-197 her 2 haftada bir denenerek test edilmelidir ve kullanım hakkı için Yüksek konsey yetkisi gereklidir. İzinsiz kullanım durumunda kişiler anında tasfiye edilmelidir.

Açıklama: RSC-197 bir tür zihin kontrol gazıdır ve son derece dengesizdir kişilerin ön beynindeki frontal lobu eriterek kişinin öz iradesini elinden alarak bir köleye çevirir.
Eğer RSC-197'ye maruz kalan bir personel varsa çok fazla zaman kaybetmeden personelin dışarıya çıkarılıp A sınıfı antidot alması sağlanmalıdır fakat eğer 20 dakikadan fazla maruz kalındıysa kişi hayatı boyunca zihinsel bir hasar alarak dolaşabilir. Deneyler sırasında 3 katmanlı çelik cam yapıların içinden gözlem yapılmalıdır ve deney sonrasında odaya girilmemelidir. Serum alındıktan sonra kişinin beyni ağır ağır iradesini kaybeder ve ilk birkaç dakikada kişi yoğun baş ağrıları çeker ardından gelen süreçte kişi köle haline geçer, sadece emirlere açık olur ve her ne istenilirse yapmaya hazırdır.

Bu süreçten sonrası için geri dönüş yoktur kişinin hafızası adım adım yok olmaya başlamıştır yaklaşık 24 saat sonrasında içi boş birisine dönüşür ve bilinmeyen nedenlerle etrafındaki kişilere saldırmaya başlar.

Yer: Ottowa
Saat: 12:45
Tarih: [SANSÜRLENDİ]
Olay Açıklaması: Ottowa'daki gençlerin yaptığı eylemdeki bir saldırı olmakla sınırlı kalmayıp ilk kez bir biyolojik silahın kullanıldığı terör saldırısıydı. Yaklaşık olarak 56 kişinin ölümüne sebep olmuş olayın arkadaşındaki sorumluların ortaya çıkarılamaması işi çıkamazsa sürükleyen durum olmuştur.
Olayın Süreci:
Saat 11:00: Gençler sadece toplanıyor ve pankartlar açıyorlar anormal bir hareketlilik şuan gözlenmiyor.
Saat 11:30: Gençlerle halk birlikte eylemlerine devam ediyorlar hala bir anormalliğe rastlanmadı fakat çevredeki dışarı havalandırma sistemlerinde arızalar gözleniyor.
Saat 12:00: Eylemlerde duraksamalar gözleniyor ve kişilerde anormal belirtiler var.

  • Kan kusma
  • Kulak kanamaları
  • Ani damar patlamaları
  • Bilinç Kaybı

Tarayıcılarda parazitlenmeler var şuan hiç bir şeye ulaşamıyoruz.
Saat 12:30: Kişilerin bazıları ani bilinç kayıplarından dolayı bayıldı ve şuan bütün iletişim kopmuş durumda ve ekipteki birkaç kişide şiddetli baş ağrıları gözleniyor. Acilen yardım gerekli buraya.
Saat 13:00: KAHRETSİN [VERİLER BOZUK]. BURASI KAN GÖLÜNE DÖNÜŞMÜŞ DURUMDA EYLEMCİLER HERYERE SALDIRIYORLAR [VERİLER BOZUK]. ADAM SAYIMIZ GİT GİDE AZALIYOR EĞER YARDIM GELMEZSE YOK OLACAĞIZ. [VERİLER BOZUK]
İletişim Kopar.

Bu olaydan sonra AD-2'nin emri tarafından RSC-197'nin saklanma prosedürleri güncellendi.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License