RSC-209


Keşif: ██/██/20██ Kanada'daki Black Lake bölgesinde görülmüş, Eyalet polisi olaya açıklık getiremeyip medyaya duyurmuştur. Olay RSC Kurumu tarafından fark edilince köy biyolojik tehlike uyarısı ile çevrelenip, karantina altına alınmıştır.

Saklama Prosedürleri: RSC-209, fiziksel bir biçimi olmadığı için köyün etrafı anti-manyetik bir kubbe ile kapatılıp bölgede manyetik ilişkisi olan her madde kaldırılmalı. Bölgeye giriş ve çıkışlar 3 aşamalı vakumlu bir kapı ile vasıtası ile gerçekleşmelidir.

Açıklama: RSC-209, manyetizma özelliği gösteren bir kasırgadır. RSC-209, manyetiklik özelliği gösteren her maddeyi kasırganın gözüne çekerek manyetik canavarlar oluşturmaktadır. RSC-209'un
oluşturduğu bu yaratıklara "Magneatura" denilmektedir. Şimdiye kadar 3 adet magneaturaya rastlanılmış ve üzerinde deneyler yapılmıştır. RSC-209, "Kızıl Zidan Fenomeni" adı verilen bir yöntem sayesinde yok edilemeyen RSC'ler imha edilebilir.

KIZIL ZİDAN FENOMENİ

Kızıl Zindan Fenomeni, hiçbir şekilde yok edilemeyen RSC'leri imha etmek için kullanılan bir ters yüklemedir. Rubidyum Fenomenini oluşturmak için gerekli bileşenler şunlardır: 50 ton Rubidyum, 35 gram Fransiyum ve 3.4 metre çaplı negatif yüklü bir küre. Rubidyum ve Fransiyum birbirine kaynaştırılarak kürenin içine konur ve fırtınanın oluşması beklenir. Ardından fırtına oluşmaya başladığı zaman küre etrafına 10 adet neodyum mıknatıs bağlanarak fırtınanın gözüne atılır. Sonra küre açılarak Rubidyum ve Fransiyum bileşiği anormal bir şekilde manyetiklik göstererek mıknatıslara aynı anda hem çekim hem de itim kuvveti uygular. Bu da bir füzyon tepkimesine yol açar yaklaşık 14 dakika içerisinde manyetik yüzey alanı daha fazla dayanamayacak ve nükleer patlama olacaktır ancak
patlama sırasında hala bileşkenin içerisinde olan rubidyum manyetik fırtınanın gözüne hapsolacak ve 50 metre yarıçapındaki bir alanda 1.5 bin GigaJoule kadar enerji sıkışarak içeriyi adeta bir ölüm fırınına çevirerek içerideki sıcaklığı 638 milyon kelvin'e çıkaracak, fırtınanın aşırı sarman manyetik alanı sebebiyle dışarı çıkmayarak çevreye herhangi bir zarar veremeyecektir. Ardından imha edilmesi istenen RSC fırtınanın gözüne atılacak ve kesin imha onaylanacaktır.

MAGNEATURA SKALASI

RSC-209-1 — Magneiero: RSC-209'un ürettiği manyetik canlılardan 1 numaralı olanıdır. Genellikle 35-50 metre arası boyutları oluyor çok saldırgan ve vahşi tavırlar sergiler ve canlılık belirtisi gösteren her şeyi yok etme eylemindedir. Kontrol altına almak için bulunduğu bölgenin 50 m yarıçapına olan kısma radyoaktif elementlerden bir çember oluşturulmalıdır. Yaklaşık 60-190 dakika içerisinde RSC-209-1 inaktif kalacaktır.

RSC-209-2 — Magnelqueus: RSC-209'un ürettiği manyetik canlılardan 2 numaralı olanıdır. Görünmez olabilir ve kızılötesi lazerler yayar ve çelik pençelere sahiptir. Tahrik edilmedikçe insanlara bir zararı bulunmaz. görüntülenebilmesi için ultraviyole kamera kullanılmalıdır. Durdurulması için sülfürik asitten oluşan bir solüsyon Magnelqueus'un motoruna enjekte edilmelidir.

RSC-209-3 — Magnelmorte: RSC-209'un ürettiği manyetik canlılardan 3 numaralı olanıdır. Yapılan gözlemlerde hızının 674 km/s olduğu anlaşılmıştır. köyün 50 metre yarıçapında dolaşır. görüntülenmesi için HNAS (Hızlı Nesne Analiz Sistemi) kurulmalıdır. Yakalanması için bölgeye termal ısı tuzakları kurulmalıdır. Yakalanınca çıplak şekilde fiziksel temastan kaçınılmalı ve gözüne 15 saniyeden fazla bakılmamalıdır.

RSC-209'un Bulunduğu Bölge

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License