RSC-259

> HOŞGELDİNİZ, AD-10.
> RSC-259 DOSYASINA GİRİŞİ KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

evet

> DOSYAYA ERİŞİLİYOR: RSC-259Saklama Prosedürleri: RSC-259, Bölge-300'de dış dünyadan yalıtılmış bir halde yerin yaklaşık 50 metre altında 3 güvenlik seviyeli kapının ardında bir faraday kafesinde tutulmalıdır ve hiçbir şekilde elektronik bir cihaz güvenlik kilidi açılmadan bağlanmamalıdır. Her işlem sonrası bütün sistemi rebootlanmalıdır ve sistemden bir şey alınırken mutlaka The Tylos adlı program kullanılmalıdır. Eğer ki sistem sızma yaparsa bütün elektrik sistemleri kapatılıp acil güvenlik prosedürleri uygulanmalıdır ve bütün veriler silinip yeniden kurulum yapılmalıdır. RSC-259 Her gün soğutucularla soğutulmalıdır ve haftada bir bakımı yapılmalıdır ve bakım sırasında sistem kapatılmalıdır. Eğer Soğutucular bozulursa sistem koruma moduna geçirilip hasar alımı önlenmeli ve ardından sistem kapatma şalteri indirilerek içeri girilmelidir. Sistem eğer olağanın dışında davranırsa bunu üst konseye sunmalılardır.

Açıklama: RSC-259 bir tür süper bilgisayardır özel olarak █████ tarafından geliştirilmiştir ve öğrenebilen yapabilen kendini kendini güncelleyen insan gibi düşünen bir yapay zekaya sahiptir. The Prometheus'u kullanma izni sadece 4. ve 5. Seviye izine sahip olanlara özeldir. RSC-259 kaçma ihtimali olduğundan dolayı güvenlik kilidi Ares'i kurduk ve bu güvenlik kilidi onun yapay zekasını ve bağlantı mekanizmasını kısıtlıyor bu sayede personel RSC-259'u kullanabiliyor.

RSC-259 için Omega Ekibini görevlendirildi en son olarak ve bize sundukları ilk deneme raporları cidden ilgi çekiciydi. Çünkü ilk kez böyle bir şeyle karşılaşmıştık. Gördüğümüz şey herhangi bir canlıdan daha üstün bir şeydi ve bunu ayrıntılı incelemesi için Omega Ekibine tam izin verildi.

RSC-259'un Muhafaza Edildiği Yer

[AYRINTILI BİLGİ İÇİN YÜKSEK KONSEY İZNİNİZİ GİRİNİZ]


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License