RSC-310


Keşif: ██/██/1978 tarihinde İtalya, Napoli şehrinin ████ kasabasında ölüm sayılarının orantısız şekilde artması ihbarının sonucu bulunmuştur. Asayiş ve Adli tıp bürosu olay yerine intikal ettiğinde gördükleri tabela sonucu 4 polis memuru kendini vücut uzuvlarını parçalamaktadır. Devlet olayla başa çıkamayınca RSC kurumu soruşturmaya el koymuş ve DTF birimleri tarafından üretici ele geçirilmiştir. Fakat üretici Metamfetamin ürettiğini ısrarla söylemektedir. Ele geçirilen üreticinin Metamfetamin ürettiği ikamet adresinin bodrumundaki laboratuvarda Efedir, Fosfor, İyot ve Alüminyum bulunması ile kanıtlanmıştır ve satıcı F Tipi Ceza evine nakledilmiştir. Soruşturmadan 8 yıl sonraya kadar böyle bir vaka tespit edilmediğinden ve delil yetersizliğinden dolayı RSC-310'in spontane şekilde kaybolduğu düşünülmüştür fakat ██/██/1986 tarihinde RSC-310-1 tarafından kullanılırken üzerinde bulunmuştur. Piyasa üzerinde herhangi bir kopyası veya benzeri yoktur. Kadın RSC'yi intihar etme amacıyla aldığını söylemiş ve satıcının yüzünü görmediğini belirtmiştir.

Saklama Prosedürleri: RSC-310, yükse düzeyde bağımlılık yaptığından dolayı AD Konseyi dahil tüm görevlilerin RSC-310'a erişimini engellemek için 1 metre³ titanyum-çelik alaşımı bir vakumlanmış bir kasada tutulur. RSC-310 üzerinde yapılacak herhangi bir; bakım, deney, kontrol ve restore işlemi için mobil robotlar kullanılmalıdır. Kasanın vakumlanmış olmasının sebebi RSC-310'un etrafına binlerce derece ısı yaymasıdır. Aynı nedenden dolayı odaya durmaksızın -200°C sıcaklıktaki Freon gazı verilmelidir. RSC-310'un bir kısmının veya tamamının deney için süre sınırına tabi tutularak kullanılması serbesttir.

Açıklama: RSC-310, mor meyillerde 2 santim uzunluğunda parabol bir küre şeklideki bir çeşit uyuşturucudur. RSC-310 etkileri her kişide değişerek farklı semptomlar göstermektedir. Şu an tahmin edilen durum farklı duygu skalalarında farklı etkiler göstermektedir. Mutlu kişiler RSC-310'u kullanım anından birkaç dakika sonra tuz ihtiyacı duyurur. İlk 2 saate tuz ihtiyacı gittikçe artmaya başladığından dolayı etrafındaki ete sahip canlıyı yemeye başlar. Kas oranı artar ve yağ oranı azalmaya başlar. Kuduz virüsüne benzer semptomlar göstererek sudan korkmaya başlar ve yüzme becerilerini kaybetmeye başlar. 12-6 saat arasında etrafındaki tuza sahip her maddeyi tüketir. Kas oranı tamamen vücudu kapladığından dolayı kişinin güç oranı artar, etrafındaki ete sahip her şeyi yediğinden dolayı bacaklarından başlayarak tüm vücut organ ve parçalarını kopararak yemeye başlar. 24. saatin sonunda kişinin yalnızca ayak, el ve kafası kalır. Depresif insanlarda kullanıldığında ilk 24 saate sadece kişi fazlaca dopamin, oksitosin, serotonin ve endorfin feromonları salgılamaya başlar. Bir günde vücudundaki bütün mutluluk hormonlarını harcamış kişi kalp atışı, basit vücut hareketleri dışında herhangi bir yaşam belirtisi göstermez. Kişinin hareketleri kısıtlanır ve kısmi göz kaybı yaşar. Koku alma yetisini kaybeder. Karanlıktan korkmaya başlar. İlk 28 saatte yağ oranları artar, boyu kısalır ve bir gözü körleşir. Yağ oranlarının tamamı kas oranları ile yer değiştirdiğinden dolayı hareket edemez. 32. Saate kişi tamamen körleşir, konuşamazlar ve olduğu yerde hareketsiz kalırlar. Genellikle açlıktan dolayı ölürler. Kişi öldüğünde eski kilosunun 2 katı olduğu ve boyunun kişiden kişiye değişir. Depresif insanlar için panzehir üretilmiş, fakat mutlu insanlara tam olarak hiç bir etkisi olduğu anlaşılmadığından dolayı üretilememiştir.

deney.png


██/██/1979

Deneyen: Prof. Slakov-Slovski

Denek: Denek-610312, Sağlık problemi yok, 167 santim, 32 Yaşında, Kadın, 60 kilogram Psikolojik durum: Kurumun deney projesine katıldığı süreçten beri depresif tavırlar sergiliyor.

Deney: RSC-310'un yan etkilerin gözlemlenmesi planlanıyor.
Denek-610312 5 metre³ odaya sokulup masaya oturtulur.
Denek-610312'ye masadaki RSC-310'u içmesi ve içtikten sonra tamamıyla özgür bırakılacağı söylenir.
Denek-610312 olduğundan daha mutlu olur ve ilacı içer.
Odada herhangi bir et veya etimsi besin bulundurulmamaktadır.
Denek-610312 ilacı içtikten sonra gözle görülen bir büyüme ve kas yapısında gelişim meydana gelir.
30 dakika sonrasında Denek-610312 hafif düzeyde tuz ihtiyacı olduğunu bildirir.
1 saat sonunda Denek-610312 aniden masadan kalkarak defalarca duvara yumruk atarak dışarı çıkmaya çalışmıştır.
Agresif şekilde tuz istediğini söylemiştir.
Denek-610312 kendini yemeye başlamıştır.
Odaya ateşli silaha sahip 2 muhafız içeriye girerek Denek-610312'ye ateş açıldı ve etkisiz hâle getirilerek deney sonlandırıldı.

Sonuç: Tuz ihtiyacı giderek arttıkça şiddetli ve agresiflik düzeyinin arttığı gözlemlenmiştir.
İhtiyaç en üst seviyeye çıkınca son seçenek olarak kişi kendini yemeye başlar.


RSC
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License