EK BELGE OLUŞTURMAK

ek belge oluşturmak için ">" işaretini kullanmalıyız.

Kod:

> Deney 1:
>
> Deney 1 hakkında ACIKLAMA.
>
> Deney 2:
>
> Deney 2 hakkında ACIKLAMA.

ACIKLAMA kısmına ne Deney yapıldığı, deney içerisinde nasıl gelişmeler yaşandığını ve nasıl bir sonuç verildiği mutlaka not edilmelidir.

örnek:

Deney 1:

Denek - 0███, RSC-███ aktifken odaya bir tabanca ile girer. Ardından tabancayı RSC-███'a doğrultur. Fakat titrediği için hemen ateşlemez. 2 dakikalık bir bekleyişin ardından tabancayı ateşler ve tabancadaki mekanizma ters çalışarak, Denek - 0███'in sol göğsüne isabet eder ve 20 saniye sonra Denek - 0███ kan kaybından yaşamını yitirir.

Deney 2:

Denek - 0███, RSC-███ aktifken ve cam fanusun içerisindeyken odaya bir kol saati ile girer. 1 dakikalık bir bekleyişin ardından saatin geriye doğru aktığını söyler ve arkasından baş dönmesinden dolayı bayılır.

Deney 3:

Denek - 0███, özel giysiler giymeden RSC-███'a birden fazla mekaniksel özelliği bulunan nesneler ile yaklaşır ve 2 saniye sonra G kuvvetinden dolayı ezilir ve vücudu paramparça olup, etrafa saçılır. Fakat nesnelere bir zarar gelmemiştir.

veya eğer farklı (kişisel) bir görünüm eklemek istiyorsanız şöyle bir temamız da var.

Kod:

[[div style="display: inline-block; border-radius: 10px; border:dashed 1px #444444; background:#ccc; float:top; width:96.5%; padding:10px"]]
{{ACIKLAMA-1}}
{{ACIKLAMA-2}}
[[/div]]

ACIKLAMA kısmına eğer bir deney yapıldıysa: ne Deney yapıldığı, deney içerisinde nasıl gelişmeler yaşandığını ve nasıl bir sonuç verildiği mutlaka not edilmelidir.

veya eğer bir soruşturma, görüşme not edildiyse: Kimin Kiminle ve ne konuştuğu mutlaka not edilmelidir.

örnek:

Test 1

Test 2

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License