Görünmez Destansı Araba
Araba

Görünmez Destansı Araba'nın fotoğrafı(Oraya park ettiğimden pek emin değilim belki de boş bir park yeridir.)

{$izah}

Dosya: sv-583

Keşif: Araba, Türkiye'de █████'da bulunmuştur. [VERİ GİZLENMİŞTİR] Arabanın içinde herhangi bir kimlik, ehliyet vb. bulunmamıştır. Arabanın ilk satıldığı bayiinin satıcılarıyla konuşulmuştur. Kayıtlara bakılmıştır. Ancak görünüşe göre, arabanın anormallikleri satıldıktan sonra görülmüş, veya bir şey ona etki edip onu görünmez yapmıştır.

Açıklama: Araba, deneyler dışında Bölge-44'ün otoparkında işaretli şekilde durabilir. Önlem için otoparkın o bölümünde 2 tane güvenlik kamerası konulmuştur. Güvenlik görevlisi normal kameralara bakar gibi Görünmez Araba’nın kameralarına da bakmalıdır. Arabanın anahtarları haftalık olarak Deneb ve Dr. Manyak arasında değişmektedir.

Bu araba görünmez bir ████ █████ marka arabadır. Arabanın yüzeyi dokunulabilir ve normal bir arabanın işlevlerini yapabilir (Farları açıldığında ışıklar gözükür, çalışırken sesler çıkartabilir, camlarına su fışkırtabilir vb.). Arabanın dışı gibi, içi de görünmezdir. Ancak içine giren kişiler görülebilir.

Arabayla ilgili çoğu detay, üstüne boya döküldüğünde anlaşılmıştır. Boya döküldüğünde yüzeyler boyanmış ve çoğu detay ortaya çıkmıştır. Arabanın plakası [VERİ GİZLENMİŞTİR] Boyalar suyla ve sabunla temizlendiğinde Görünmez Araba'nın anormal özellikleri kaybolmamıştır.

Dr. ██████'den Not: Arabanın anahtarları Deneb'e ve Dr. Manyak'a verilmiştir. Haftalık olarak değişecekler. Neden mi? Zaten özel bir saklama prosedürü yok. Gidip kullanacaklar mı arabayı? Peh. İzin verilmiştir.

Deneb'den Not: Bu muhtemelen destansı fakat görevliler tersine-mühendislik yaparak arabanın kökenini araştırmayı denediler. Ancak göremedikleri için mantıksız şeyler yapıyorlar. Epik arabama zarar gelmesini istemediğimden, yapmamalıyız. Zaten bir kanıya varamayacağız.

Dr. Manyak'tan Not: Güvenlik görevlisi yalan söylüyor. Onu hiç kullanmıyorum. Arabayı yani Deneb ile de paylaşıyorum tabi ki.


Deneb'den Önemli Bir Not: Bu araba ile tam 3 saattir yoldayım. Kurumun izin verdiği alanlarda durmadan 50,60,70,76… Her ne ise o hızla gidiyorum ve…. Hala yakıtı bitmedi! Ya da gösterge gözükmediği için bilmiyorum. Belki şimdi biter, şimdi,şimdi,şimdi… Her neyse işte yakıtı bitmiyor!

Dr.[VERİ SİLİNDİ] 'den Not: Aslında güvenlik doğru söylüyor. [VERİ ENGELLENDİ]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License