Yarbay Michael Robert Curtis
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


img

Michael R. Curtis Görev Başında İken

İsim: Michael R. Curtis

Kod Adı : [Havex-Skipper]

Rütbe : Seviye-4

Mevcut Konum : █████-28

Cinsiyet : Erkek

Yükseklik : 175 Cm

Doğum Tarihi : 18 Mayıs 1976

Mevcut Yaş : 43

Biyografi: Michael R. Curtis yirmi yaşında ABD Ordusuna katılarak profesyonel kariyerine başladı. Askerlik görevinin ilk beş yılında, Curtis Başçavuş rütbesine gelmeden önce temel savaş eğitimi , ileri bireysel eğitim ve ordu liderliği eğitimi aldı.

Sonraki iki yıl içinde, Curtis, ABD'ye dönmeden önce arka arkaya Afganistan ve Irak'ta görev yaptı. Bay Curtis daha sonra memur aday okuluna katıldı ve kariyerinin geri kalan kısmı için Ulusal Muhafızlara geçmeden önce İkinci Teğmen rütbesini aldı. Bireysel hazırlık rezervindeki (IRR) süresi boyunca, Curtis ceza adaletinde yüksek lisans derecesi aldı. Kariyerinin sonuna doğru anlaşılan olağanüstü tıbbi sorunlar nedeniyle ; bununla birlikte, Bay Curtis, Kaptan rütbesinde on beş yıllık bir hizmetten sonra tıbbi olarak taburcu edildi.

Emekli bir tıbbi Tesiste uzun bir süre hasta bakımı yapıldıktan sonra, Bay Curtis'in tıbbi sorunları nihayetinde azaldı. Edindiği dereceyi kullanan Bay Curtis, daha sonra kolluk kuvvetinde Amerikan Ordusu Özel Harekât Birlikleri (Yeşil Bereliler)'de 1 yıl zorlu eğitim aldıktan sonra Yardımcı Bölük Başı oldu. Askerlik ve kolluk kuvvetleri konusundaki kapsamlı geçmişi nedeniyle, Curtis, Kurumun potansiyel teşvik listesindeydi. Sonunda, Sayın Curtis, Kurum WTF Gücüne entegre edilme teklifini içeren bir Kurum tarafından ele alındı. Başlangıçta tereddütlü olmasına rağmen, Curtis teklifi kabul etti ve Yarbay rütbesine verildi.

Mevcut Görevler: Başlıca Curtis , WTF (Waffen Tactical Forces) Birimindeki operasyonları ve acemi eğitimlerini denetlemek için █████-28'de konuşlandırılmıştır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License