Yeraltından Gelen
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


20191003174753084.png

Markov Lieman'ın araştırmacıyken bulunduğu Tesis-███

{{
Markov Lieman, RSC-001'in araştırma komünitesi içindeydi. Kendisi bir dokturdur ve RSC-001 araştırmalarını yürüten ekibin başındaydı. Yaklaşık 10 yıl boyunca görevi sürdü. Çünkü o mağaradan çıkması RSC Kurumu'nun güvenliği nedeniyle yasaktı. Bir gün monotonluk değişti. Markov, bir gece vakti her zamanki gibi temizlik gecelerinden birinde RSC-001'e yaklaştı.

Karanlık olduğu için kimse Markovu fark etmedi. Markov RSC-001'e 10 metre kadar yakınına yaklaşarak diz çöktü. RSC-001 yavaşça arkasına dönerek "Merhaba, ziyaretçi. Buraya gelmenin yasak olduğunu unuttun mu?" diye sordu. Markov hafif bir şaşkınlıkla "Sizin efsanevi görünüşünüze hayran kaldım. Sizin karşınıza çıkmak bir şereftir." der. RSC-001 "Hmmm." diyerek birkaç saniye düşündü. Sonra "Uzun zaman boyunca ilk defa biri bu şekilde karşıma çıktı. Üstelik bu yaptığının yasak olduğunu bile bile. Cesur birine benziyorsun, benim için bir iyilik yapar mısın?" der.

Markov hiç düşünmeden cevap verir "Yaparım tabi ki. Sizin her sözünüz benim için bir emirdir. Sizin kulu…" sözü yarıda kesilir. RSC-001 "Markov Lieman. Ateist araştırmacı ve doktor. Seviye 4 personel. Benim hakkımda araştırmalar yapan grubun başındasın. Hayatında ilk defa inanç duygusunu yaşıyorsun. Markov, sen benim öğretimlerimi ve felsefemi sürdürücek olan bir insan topluluğun lideri olucaksın. Kuracağın tarikat, enalsifaların kudretini ve insanoğlu için yaptıkları karşısında yapılacak tek şey olan bize olan sadakatleri olduğunu öğretecek. Benim felsefemi ve kudretimi insanoğluna öğretmek ve onları eğitmek senin en önemli görevin olacak. Bizim soyumuzu ileride öğreniceksin. Benle konuştuğunu kimse bilmeyecek ve bu tarikatı kurmakla RSC Kurumu'nda sorun yaratmayacaktır. Bunları unutma ve bu kutsal görevi yerine getir." der.

RSC-001 "Tanrıyım diye sizinle dalga geçmem diye bir şey yok bu arada. O yaşlı pastırma suratlı Papa'ların giydiği kıyafetlerden giyeceksin. Siyah ve kırmızı renginde alevli havalı bişi olsun. Dini bi liderin doktor gibi gözükmesini istemem. Bir de şu dünya dinleri gibi ahlaki şeyler yapmayacağım artık. Birazda kendimizi övelim dimi?" der ve kıkırdıyarak mağaranın derinliklerinde kaybolur.
Markov araştırma merkezine geri döner. Ekibine kuracağı tarikatı anlatır. Birkaç gün sonra tarikat resmi olarak kurulur ve RSC Kurumu'na bağlanır.
}}

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License